Warunki i zasady

Ważne od 01.01.2019

Dokonując zakupu za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w biurze, akceptujesz nasz Regulamin

1. Wycieczka rozpoczyna się z miejsca zbiórki przy ulicy Mariackiej 11 (biuro odpraw Silesia Trip & Hotels) lub z hotelu gościa dokładnie o godzinie wskazanej w potwierdzeniu wycieczki. Pamiętaj, aby przybyć na miejsce spotkania co najmniej 10 minut. przed wyjazdem.
2. Do biletu zakupionego w biurach ST&H należy dołączyć paragon, który jest potwierdzeniem wpłaty. Tylko bilet z dołączonym paragonem uprawnia do zwrotu pieniędzy.
3. Przed wejściem do vana / busa należy okazać przewodnikowi bilet. Jeśli nie jesteś pewien, w który autobus wsiąść, wejdź do biura przy ulicy Mariackiej 11 (biuro miejsca spotkań).
4. Aby uzyskać pełny zwrot kosztów, anulowanie biletu musi nastąpić na pełne 48 godzin przed rozpoczęciem wycieczki. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 48 godzin przed odlotem nie przysługuje zwrot kosztów.
5. W przypadku anulowania biletu zakupionego w biurach ST & H zwrot pieniędzy można dokonać tylko w tym samym biurze.
6. W przypadku konieczności zmiany rezerwacji (data / godzina wyjazdu) pamiętaj, że musisz uiścić dodatkową opłatę w wysokości 99 zł od osoby.
7. W busie / busie nie wolno wozić i pić gorących napojów, jeść (fast food, na wynos), palić, pić alkoholu.
8. W wycieczce nie mogą brać udziału osoby pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Kierownik wycieczki lub kierowca furgonetki / autobusu mogą odmówić udziału w wycieczce osobie pod wpływem.
9. W furgonetce / autobusie nie ma toalety. W przypadku złego samopoczucia należy natychmiast zgłosić to pilotowi wycieczki lub kierowcy furgonetki / autobusu.
10. Za wszelkie uszkodzenia / zabrudzenia w autobusie spowodowane przez klienta przysługuje odszkodowanie finansowe od klienta na podstawie wystawionej faktury. W przypadku zauważenia widocznych uszkodzeń lub zabrudzeń Klient zobowiązany jest do zapłaty odszkodowania w wysokości 100 – 1000 zł.
11. Czas trwania wycieczek jest przybliżony, zależny od warunków w muzeach i ruchu ulicznego. Firma ST & H nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane okolicznościami pozostającymi poza jej uzasadnioną kontrolą.
12. Prosimy wszystkich klientów o sprawdzenie i zabranie wszystkich swoich rzeczy z autobusu po zakończeniu wycieczki. Firma ST & H nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w furgonetce / autobusie.

13. Dostawca zastrzega sobie prawo do odwołania każdej wycieczki nawet 45 min. przed rozpoczęciem wycieczki bez podania przyczyny iz pełnym zwrotem kosztów.

Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu i polityki firmy SILESIA TRIP & HOTELS.

Personel ST & H.

Przewiń do góry