Browary Tyskie

Tyskie Browary Książęce

Ogólne informacje

Browar w Tychach jest dla Państwa otwarty. Wybierz się na wycieczkę już dziś i poznaj historię słynnego na całym świecie piwa TYSKIE. Muzeum mieści się w zabytkowym budynku kaplicy ewangelickiej z 1902 roku. Oprócz muzeum podczas wycieczki zwiedzimy zabytkowe obiekty Tyskiego Browaru Książęcego założonego w 1629 roku, bednarnię i smołownię z końca XIX wieku. , budynek zarządu z 1905 r., wciąż czynna fermentownia z 1915 r. i najważniejsza część niezbędna do wykonania nowoczesnej linii do produkcji i rozlewu piwa. Na zakończenie zwiedzania będzie można skosztować świeżo warzonego piwa TYSKIE.

Potrzebne informacje

W trakcie zwiedzania będzie można zwiedzić Muzeum Browaru Tyskiego oraz unikalny sposób produkcji krok po kroku znany na całym świecie Tyskie Piwo. Na koniec zwiedzania będzie można spróbować zimnego, niepasteryzowanego świeżego piwa Tyskie w pubie znajdującym się pod browarem. Cała wycieczka trwa około 3 godzin. W pierwszej części - muzeum spędzisz około 1 godziny, w drugiej - około godziny, potem około 45 minut na degustację. W Muzeum można robić zdjęcia. Po przyjeździe do Katowic zostaniesz odwieziony do punktu odbioru.

Formularz rezerwacji

Cennik

1 osoba 99 PLN 26 €
2 osoby 99 PLN / osoba 26 € / osoba
3 osoby 99 PLN / osoba 26 € / osoba
4-6 osoby 99 PLN / osoba 26 € / osoba
7 osób i więcej 99 PLN / osoba 26 € / osoba

Jeśli organizujesz imprezę firmową, skontaktuj się z nami, aby poznać idealne rozwiązania firmowe: trip@silesiatrip.pl

Dostępne języki:
PPL, ANG, NIEM, WŁO, FRAN, HISZP, ROS

W cenie wycieczki: degustacja świeżego piwa niepasteryzowanego (0,3l / os.). Przewodnik w języku polskim lub obcym (języki dostępne na każdej wycieczce), bilety, wypożyczalnia sprzętu potrzebnego do zwiedzania, usługa odbioru i dowozu, anglojęzyczny pilot, Katowice Map & Guide.

Wstęp tylko z przewodnikiem po wcześniejszej rezerwacji

Przewiń do góry