O Nas

Kilka słów o nas

Silesia Trip & Hotels to firma oferująca wycieczki lokalne i transfery na najwyższym poziomie. W ostatniej dekadzie z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych turystów, firm i instytucji z całego świata.

Oferowane przez nas usługi to doskonałe i elastyczne rozwiązania dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, agencji turystycznych, a także idealne dla firm organizujących wyjazdy szkoleniowe czy konferencje, oczekujących profesjonalnie i kompleksowo dostarczonych i wykonanych usług. Oferowane wycieczki są zawsze organizowane w kompleksie, wraz z wszystkimi wymaganymi opłatami, transportem, doświadczonymi przewodnikami i pilotami wycieczek, jeśli to konieczne.

Transfery lotniskowe są również realizowane z monitorowaniem statusu lotu, aby zagwarantować odbiór z lotniska we właściwym czasie.

Kadra firmy to młodzi ludzie z dużym doświadczeniem na rynku turystycznym, wszyscy są dobrze wyszkoleni, biegle posługują się językiem angielskim oraz posiadają niezbędne certyfikaty, aby zawsze zapewnić Państwu obsługę i pomoc na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc.
Kamil, Bartek, Mateusz i Kamil

Przewiń do góry